Jaký byl podzimní FotoŠkoda Fest 2022

Podzimní FotoŠkoda FEST 2022 je za námi. Jaký byl? Osobně jsem si to hodně užil. Bilance? Přes 150 přednášek, workshopů, produktových prezentací a streamů! Skvělý výsledek a už se těšíme všichni na jarní FotoŠkoda FEST, který se bude konat od 29. 5. do 4. 6. 2023! 

Nejlépe vše vystihuje oficiální zpráva FotoŠkoda:

Akce pro všechny milovníky fotografie

Jako vždycky na vás čekal bohatý a různorodý program a snad žádný fotografický žánr nezůstal bez zastoupení. Dokumentární, krajinná, módní, sportovní, portrétní, svatební fotografie… Akt, zvířata, architektura, svícení, trocha historie. Spousta praxe, ale také spousta tolik potřebné teorie od těch nejpovolanějších

Čekala vás pestrá přehlídka workshopůpřednášek a produktových prezentací značek CanonDJIEizoFomeiFujifilmHasselbladLeicaManfrottoNikonOM-SystemPanasonicPeak DesignSonySigmaTamron a dalších, na kterých jste se mohli učit o focení a fototechnice.

Ale kde bychom byli bez vás? Je to právě vaše neuvěřitelná energie, která nás pohání vytvářet atraktivnější a naplněnější program. Zkrátka dělat FotoŠkoda FEST co nejlepší a nejzábavnější.

Celý článek vč. fotogalerie zde…

Fotografie: Martin Hájek (jedná se jen o pár ukázkových výcvaků z mých workshopů)

   

Ohodnoťte článek

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na