Aroja a Konica Minolta chystají revoluci v oblasti perzonalizace

Teprve nedávno začali v moravském městečku Strážnice vyvíjet a dodávat 3D tiskárny do celého světa. Brzy se dočkali ocenění z oblastí průmyslu a školství. Nyní se autor původního produktu Jan Škopík spojil s Tomášem Wolfem. Na světový trh právě zavádí zcela novou unikátní pokročilou technologii. Tvoří páteř personifikace výrobků pomocí digitální technologie.

Perzonalizace nově

Nové stroje umožňují personifikovat jak rotační předměty, tak velkoplošné panely. První už začaly využívat společnosti z několika evropských států. Je to ovšem jen dílčí krok v plánovaném vývoji. Česká společnost ze Strážnice na Hodonínsku novou technologii odhalí veřejnosti v rámci mezinárodního veletrhu INPRINT – Industrial Print Show v Mnichově ve dnech 14. až 16. listopadu 2017.

„ Očekáváme celosvětový úspěch, který nám již nyní predikují poznatky stávajících zákazníků,” uvádí Jan Škopík, business manager společnosti Aroja s.r.o. Podle Škopíka je to právě dlouholetý obětavý přístup k vývoji specialisty na injet technologie a software Tomáše Wolfa a podpora specialistů společnosti Konica Minolta, bez nichž by nová technologie nikdy nevznikla. “Otvírá se nám celosvětový trh zákaznických řešení pro průmysl a design,” doplnil úspěšný manager Jan Škopík.

Nové tiskárny a postupy

Jedinečné stroje svého druhu ve světě je firma připravena produkovat sériově. Světový unikát 3D potisku plechovek doplňuje strojem pro speciální potisk velkých panelů.

„Potisk posouváme dál. Jsme schopni jej upravovat v průběhu výroby podle změn zákazníka. Je to obrovská výhoda oproti stávajícím technologiím, s nimiž firmy po celém světě obvykle pracují,” míní Jan Škopík a dodává, že má společnost zájem o spolupráci s lidmi, kteří chtějí využít nové technologie hned z několika důvodů. Poskytovatelům produktů, služeb a řešení v oblasti tisku přináší vedle zrychlení a nezanedbatelné úspory finanční celou řadu dalších výhod. Nová technologie umožňuje personifikaci bez zvýšených nákladů i ve velmi malých sériích nebo dokonce jako jednotlivé výrobky. Efektivní tisk, snížení energetické náročnosti, inovace stávajícího, ale především je to neotřelost.

Vše je zatím ve fázi testů

Novým zákazníkům přináší jako samozřejmost prvotní testování. Ověří se, zda právě jejich výrobek za použití nové technologie bude dosahovat 100% požadované kvality. Jako výhradního partnera pro průmyslová řešení ve východní Evropě si společnost dohodla nadstandardní spolupráci s firmou Konica Minolta Czech Republic.

Úspěch z ČR

Čechům se tak opět podařilo dostat mezi světové hráče. Aroja Xorfex do světa high-tech digitálních tiskových technologií zkrátka patří. Přináší vskutku inovativní řešení. Detailně bude k nahlédnutí v Mnichově už za několik málo dní

Aroja a Konica Minolta chystají revoluci v oblasti perzonalizace
5 (100%) 1 vote

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na