Samsung uvádí 1TB paměť pro chytrá zařízení

Samsung zahajuje výrobu prvního paměťového modulu 1TB eUFS pro mobilní zařízení, což je skvělá zpráva pro všechny, kdo používají hojně své mobilní telefony a tablety pro záznam multimediálního obsahu.

Společnost Samsung oznámila, že začala ve velkém vyrábět první mobilní zařízení s integrovaným modulem Universal Flash Storage 2.1 (eUFS) s integrovanou super kapacitou 1TB. Vzhledem k tomu, že se blíží zahájení nové série vlajkových lodí Samsung Galaxy S10, je to zpráva zcela na místě a v ten pravý čas.

Nový modul bude mít stejnou velikost jako varianta 512 GB v modelu Samsung Galaxy Note 9. Zvýšení rozšíření paměti na 2-násobek bylo umožněno pomocí technologie V-NAND, která maximalizovala hustotu a efektivitu.
Nový paměťový modul nabízí sekvenční čtení rychlostí až 1000 MBps a rychlost zápisu 260 MBps, což je dostačující pro nepřetržité nahrávání vysokorychlostního videa v rozlišení 960 snímků za sekundu. Z hlediska kapacity úložiště i přenosových rychlostí bude nový modul optimálně pracovat v kombinaci s novou čipovou sadou Exynos s podporou 8K.

Cheol Choi, výkonný viceprezident společnosti Samsung Sales & Marketingk tomu dodává: “1TB eUFS bude mít zásadní roli v tom, že opět pozvedne uživatelský komfort vzhledem k nové generaci mobilních zařízení”.

Ohodnoťte článek

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na