Manfrotto přichází s novými kartami CFexpress

Společnost Manfrotto přidala do svého sortimentu karet nové paměťové karty CFexpress typu B Professional PCle 3.0. Karty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly profesionálním potřebám ve světě videa i fotografií, jsou rychlé, velkokapacitní a odolné. 

Pokud jde o kapacitu, existují dvě možnosti: 128 GB a 256 GB. Obě mají rychlost zápisu až 1504 MB / s a ​​rychlost čtení 1730 MB/s, což znamená, že jsou připraveny zvládnout video s 8K nebo vysokou snímkovou frekvencí, nebo shluk statických snímků. Jsou tedy kompatibilní s řadou moderních DSLR, bezzrcadlových a kinematografických kamerových systémů od společností Canon, Nikon, Panasonic Lumix, Sony a dalších.

Karty jsou také připraveny na cesty, kamkoli potřebujete, dimenzované pro extrémní teploty v rozmezí od -25 ° C do 70 ° C. Obě paměťové karty CFexpress Type B, Manftotto Professional PCle 3.0 Professional, jsou nyní k dispozici výhradně na webových stránkách značky. Cena 128 GB verze je 159,95 GBP, zatímco verze s větší kapacitou 256 GB se prodává za 319,95 GBP.

Ohodnoťte článek

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na