Sony Airpeak dron

Sony před nedávnem uveřejnila své nové plány kde se v rámci divize označené jako AirPeak, hodlá věnovat nově též vývoji a výrobě dronů. Jaký je současný stav? 

V rámci veletrhu CES zveřejnila společnost několik krátkých videí, kde je nový dron AirPeak zachycen v letu a jak je vidět, jde o relativně velký dron, určen pro osazení fotoaparátem Sony Alpha A7/A9. Oba modely jsou současně nejrozšířenějšími plnoformátovými CSC / Mirrorless systémy.

Dron má konstrukci kvadrokoptéry a součástí konstrukce jsou i automaticky zvedané podpory pro přistání. Detailní technické parametry ani základní informace o velikosti nebo výkonu zatím nejsou k dispozici.

Uvedení dronu na trh se předpokládá v jarních měsících roku 2021. Podrobnosti k aktuálnímu stavu celého projektu by měla společnost pravidelně zveřejňovat na svém webu.

Ohodnoťte článek

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na