Xerox vyvíjí nejmodernější tiskové technologie

Technologie od společnosti Xerox, které dávají poskytovatelům tisku okamžitou možnost tvorby kreativního tisku a personalizované multikanálové komunikace, byly a nadále jsou považovány za technologie významně ovlivňující tiskový průmysl.

Tiskový stroj Iridesse Production Press od Xeroxu a XMPie´s Circle PersonalEffect Edition jsou nositeli prestižních ocenění v oblasti tiskového průmyslu InterTech Technology. 

Stánek společnosti XEROX na veletrhu Reklama Polygraf 2018 a tiskárna IRIDESSE v celé kráse

(foto: Martin Hájek)

 

Tato ocenění jsou udělována největší obchodní asociací grafického umění – Printing Industries of America (PIA), která oceňuje technologie transformující grafický komunikační prostor. Jim Workman, viceprezident Centra pro Technologii a výzkum asociace PIA, říká: „Hledáme zařízení a softwarová řešení, která jsou vskutku inovativní a mají potenciál tiskovým společnostem otevírat nové možnosti.”

Stánek společnosti XEROX na veletrhu Reklama Polygraf 2018 a tiskárna IRIDESSE v celé kráse

(foto: Martin Hájek)

 

Xerox Iridesse kombinuje vysokou kvalitu cmykového tisku s unikátní sadou metalických barev a efektů dosahovaných čirým tonerem. Circle nabízí zákazníkům možnost přetvořit jejich byznys do podoby úspěšného multikanálového poskytovatele komunikace.

„Pro naše klienty jsou technologie Iridesse a XMPie silnými obchodními nástroji k tomu, aby pozvedli tiskové produkty a marketingové kampaně na vyšší úroveň,” říká Andrew Copley, prezident sekce grafických komunikačních řešení ve společnosti Xerox. „S pokračující poptávkou po zdobném tisku a automatizovaných vícekanálových end-to-end marketingových řešení budou naše technologie i nadále zákazníky držet před konkurencí.”

XEROX na veletrhu Reklama Polygraf 2018 – novináři si prohlížejí výstupy z IRIDESSE

(foto: Martin Hájek)

 

Iridesse je prvním šestibarevným digitálním tiskovým strojem kombinujícím tisk čtyř barev se dvěma speciálními v jednom tiskovém průchodu. Zkombinovat lze zlatý, stříbrný a čirý toner. Tiskárna vytváří jak živé CMYK a syté metalické barvy, tak i speciální iridescentní efekty.

„Schopnost tisknout CMYK barvy v kombinaci s metalickými tonery v rámci jednoho tiskového průchodu v plné tiskové rychlosti a ultra vysokém rozlišení byla hodnotiteli považována za vskutku inovativní, vytváření speciálních efektů na tiskárně je dále vylepšeno její schopností rychle měnit pozice tonerů…”, řekl Workman.

 

XEROX Iridesse na veletrhu Reklama Polygraf 2018

(foto: Martin Hájek)

 

Circle je jediným vícekanálovým komunikačním řešením, které spojuje individuální obsah a marketingový automatizovaný pracovní proces. Výkonný automatizační software propojuje všechny jednotlivé kroky marketingové kampaně od plánování a vytváření až po uvedení na trh, a to včetně monitoringu zpětné vazby. Circle umožňuje poskytovatelům tisku připojit se i k jiným platformám, například Salesforce a Facebook. Díky tomu mohou svoji kampaň rozšířit i o digitální sféru.

„Porota uznala a ocenila schopnost edice Circle zastávat funkci marketingového automatizačního nástroje pro multikanálové kampaně klientů,” uvedl Workman. „Vizualizace, konektivita, integrační prvky a relativní finanční dostupnost udělaly na porotu dojem v tom, že produkt bude mít skutečný dopad v oblasti tiskové sféry.”

Zdroj: Xerox

Ohodnoťte článek

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na