Gimbal Rollei GO

Společnost Rollei uvádí na trh nový elektronický stabilizátor Rollei Go! pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS. Ideální společník pro všechny video nadšence a tvůrce efektních timelaps videí.

Nový tříosý stabilizátor Rollei Go! nabízí funkce, které usnadňují a zdokonalují záběry z mobilních telefonů s úhlopříčkou do 6,5″ na profesionální úroveň. Videa ve vysoké kvalitě 4k a vysoké obnovovací frekvenci skutečně ukazují své plné kouzlo pouze tehdy, když byly natáčeny co nejplynuleji. Rollei Go! proto umožňuje pohyb a stabilizaci na třech osách a otáčení o 360° a náklon +/-165°.

Záběry hodné Hollywoodu      

Rollei GO! nabízí širokou škálu režimů záznamu a se svými třemi osami pohybu dokáže učinit záběry akční a atraktivní. V režimu „inception” zamotáte divákům hlavu díky opravdovému videu s otočením o 360 ° kolem osy záběru. Milovníci časosběrných videí uchvátí dva režimy Motion Timelapse, který přinese do časosběrného videa dynamiku a pohyb, a Timelapse, u kterého je stejně jako u zpomalených záběrů důležitá stabilizace. S efektem Dolly Zoom (efekt Vertigo) si osvojíte efekty velkých filmařů a vytvoříte vysoce dramatické video sekvence.

Snadné Zoomování a profesionální aplikace

Ovládání zoomu pomocí kolečka je centrálně umístěno na rukojeti tak, aby bylo ovládání opravdu intuitivní a umožňuje rychlé přiblížení a oddálení jednoduchým posunutím palce. Pomocí otočného tlačítka můžete také snadno procházet menu aplikace. Rollei Go! aplikace je samozřejmě k dispozici zdarma pro iOS a Android, můžete s ní přímo ovládat kameru vašeho smartphonu přes gimbal (ISO, vyvážení bílé, rychlost závěrky, zaostření). Součástí balení je robustní přepravní a skladovací pouzdro, které chrání váš Gimbal GO!

Výkonná a odolná baterie a praktický mini stativ

Výkonný lithium-iontový akumulátor s kapacitou 2200 mAh poskytuje pro Rollei GO! dostatek energie až na 12 hodin provozu, nebo může i dobíjet váš mobilní telefon skrze USB či micro USB konektor. Kompatibilní zařízení je také možné napájet zcela bezdrátové přes indukční nabíjení v rameni gimbalu. Pokud chcete filmovat ve stacionárním režimu nebo třeba postavit gimbal na stůl nabíjet jej, je nový Rollei Gimbal GO! vybaven robustním stativem se standardizovaným 1/4 ” závitem.          

Ohodnoťte článek

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na