Xerox Baltoro HF – využití automatické inteligence

Xerox uvádí na trh Xerox Baltoro TM HF Inkjet Press. Jde o první tiskový stroj své třídy, který využívá automatizovanou inteligenci a zajišťuje skutečnou HD (High-Definition) kvalitu obrazu.

Umožňuje produktivně a ve vynikající kvalitě tisknout velkoobjemové a transakční tisky, vysoce kvalitní direct maily a katalogy. Tuto platformu nabízí Baltoro HF jako první tiskový stroj od Xeroxu.

„U Baltoro HF jsme využili to nejlepší z našich technologií iGen® a High Fusion. Výsledkem je průlomová platforma, která se rozšiřuje do komerčního tiskového prostředí a podporuje vysoce kvalitní produkci s ekonomikou podobnou ofsetovému tisku, “ uvedla Tracey Koziol, seniorní viceprezidentka společnosti Global Offerings Xerox. „Samotné navrhování a výroba Baltoro HF nám dává schopnost platformu neustále vyvíjet co nejrychlejším tempem.”

Produktivita na maximum

Ve svém jádru je Baltoro HF jediný stroj, který používá automatickou inteligenci k optimalizaci a udržování kvality barev a obrazu, a také k vlastní korekci v reálném čase. Automatizovaná inteligence tisku spolu s inkoustem High Fusion a inkoustovými hlavami řady Xerox High Fusion W-Series přináší skutečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením 1 200 x 1 200 dpi, aniž by bylo nutné před tiskem povrchově upravovat média. Odstraněním potřeby povrchové úpravy se snižují provozní náklady, spotřeba energie a celkové náklady na pořízení stroje.

„Nový archový inkoustový tiskový stroj Xerox Baltoro HF nabízí HD kvalitu tisku na natíraná média bez nutnosti předchozí povrchové úpravy. Nový typ inkoustu HF se již osvědčil v tisku z role a nyní nově rozšiřuje možnosti v archovém tisku,” řekl Petr Jetel, produktový manažer Xerox ČR

Rychlost Baltoro HF spolu s nejširší tiskovou oblastí ve své třídě umožňuje zvýšit produktivitu klientů o více než 115 procent. Produkční tiskové workflow Xerox FreeFlow® Coreautomatizuje časově náročnou předtiskovou práci, zatímco server Xerox FreeFlow umožňuje klientům přidávat nové úlohy i v průběhu tisku.

Dostupnost: Xerox Baltoro TM HF Inkjet Press je již k dispozici po celém světě.  

Zdroj: Xerox

Ohodnoťte článek

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na