Wine Country – systém držáku filtru V2 100 mm

Výrobce objektivových filtrů, společnost Wine Country Camera, představila novou verzi svého 100mm držáku filtru s lepším designem. Nákup kruhových (nebo závitových) filtrů na čočky může být dobrým způsobem, jak začít experimentovat s filtry. Mohli byste však nakonec utratit více, než si myslíte, pokud máte v brašně na fotoaparát několik objektivů. To je jeden z důvodů, proč jsou sady čtvercových filtrů mezi fotografy tak populární. Pouze s jedním systémem držáků můžete použít jakýkoli typ filtru s jakýmkoli objektivem pouze přepnutím adaptéru objektivu.

Wine Country Camera je na trhu s filtry již mnoho let a pro svůj 100mm filtrační systém mají dobrou pověst. Společnost představila vylepšenou verzi systému V1 s novým bezpečným a otočným připojovacím kroužkem adaptéru. Nový design také umožňuje vylepšenou instalaci polarizačního filtru a nabízí aktualizované zabezpečení. Největším vylepšením držáku V2 je schopnost otáčet tělem držáku na kroužku adaptéru bez rizika uvolnění nebo pádu držáku.

Nový systém V2 obsahuje stejný polarizátor a kroužky adaptéru a nový držák V2 bude kompatibilní se všemi součástmi systému V1. Uživatelé V1 tedy mohou upgradovat pouze držák, místo aby kupovali zcela novou sadu V2.

 

Ohodnoťte článek

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na