Fotofokus přeje Krásné Vánoce a šťastný Nový rok 2021

Konec roku je také dobou bilancování a zhodnocení, jaký ten končící rok vlastně byl? Co se nám v něm povedlo? A co naopak třeba zlepšit? Zatímco v předešlých letech byly odpovědi vcelku jasné, v případě roku 2020 je to složitější. Osobně bych jej charakterizoval asi nejspíš slovy jako: “jiný” nebo “zvláštní”. Po pracovní a ekonomické stránce to dobrý rok příliš nebyl. Na druhou stranu, po stránce rodinné a osobní byl rok 2020 až neuvěřitelně plodným. Stihli jsme toho opravdu hodně: od různých forem úklidu (doma, na chalupách, v garážích, na půdách, sklepech i zahradách), přes stavební práce a rekonstrukce až po vyzkoušení spousty nových věcí. Zkusili jsme si práci z domova, školu z domova, on-line přednášky a předváděcí akce, masové on-line objednávky produktů i služeb, on-line školení a kurzy, instalace složitých zařízení na dálku a mnoho dalšího. Rok 2020 byl asi více než cokoli jiného rokem “experimetnálním”. 

Prosinec je ovšem také časem Vánoc. Svátků klidu a míru, kdy mají lidé k sobě nejblíže a kdy zapomínáme (nebo bychom aspoň měli) na všechny ty bezvýznamné sváry a “rodinné kostlivce ve skříních”. Přeji vám všem přeji krásné prožití svátků, pohodu a klid. Do roku 2021 hodně sil (budeme je potřebovat), dostatek času na sebe a své blízké a především pevné zdraví! Ač to zní jako to největší klišé, je to prostě tak.  

A současně bych si moc přál, abyste nám zachovali přízeň a mějte vždy jen to nejlepší světlo 🙂

Martin Hájek & Fotofokus.cz

Ohodnoťte článek

O Haymar

Fotograf, novinář, muzikant, lektor, psavec a kreativec všeho druhu. Entita mnoha profesí, tak trochu workoholik s velkou dávkou nadšení a minimem talentu (což se ale naučil za ta léta dobře maskovat). Filmový nadšenec a rocker tělem i duší. Milující manžel a otec dvou dětí. web: martinhajek.net
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na